Kader dizisi star tv de .. 3. bölümünü kaçıranlar ve 4. bolum videoları sitemizde ...

Kader dizisi star tv de .. Kader dizisinin 3.bölüm 4. bolum videoları fragmanları dizinin 1. ve 2. bolum özetleri detayları resimleri ve videoları sitemizde bulabilrsiniz. Canlı olarak kader dizisini izleyebilrsiniz.. Kader dizisi müzigini de sitemizde bulabilirsiniz.. Kader dizisi http://kaderdizisistartv.blogspot.com/ dan takip edilir

17 Nisan 2007 Salı

Kader dizisi 5. bölüm konusu ... Yeni bölüm 19 Nisan daAli, hiç beklemediği bir anda Lamia’yı Şeyh Ömer’in yanında görünce şok olur ve Lamia’nın yanına gitmek ister. Ömer, içten içe Lamia’yı kaybetme korkusu yaşamakta fakat öyle sağlam adımlar atmaktadır ki Lamia’nın kalbi Ali’de olmasına rağmen aklı çok karışmıştır.
Sibel’in aniden ortaya çıkması ise, Levent’i rahatsız etmeye yetmiştir. Levent, Sibel’i bir yandan ailesinden uzak tutmaya çalışmakta, bir yandan da tekrar onun cazibesine kapılmamak için kendi içinde inanılmaz bir çaba sarf etmektedir.
Abdülmecit ve ailesi ise Ömer’in aslında Lamia’nın intikamı için kendilerini yanında tuttuğunu fark edememişlerdir. Mennan’ın Ayşe’yle tesadüfen karşılaşması aileyi iyice meraklandırır.
Lamia’ya bir türlü ulaşamayan Ali, Lamia’nın annesini bulmak için harekete geçer. Annesinin öldüğünü zanneden Lamia ise Ömer’den annesinin mezarını bulmasını istemiştir.
Lamia için her şeyi yapmaya hazır olan Ömer’in, Lamia ve Ali için planları vardır…

19 Nisan Perşembe 21:40 / YENİ BÖLÜM

Hiç yorum yok:

İnterneti Hızlı Dolaşmak için indirin